24/7 İletişim +905437872917
Trabzon Boztepe

Trabzon Boztepe Tanıtımı

Trabzon Merkez’e 3 km mesafede, şehrin hemen yukarısında yer alıyor Trabzon Boztepe. Ulaşım açısından oldukça rahat bir şekilde ulaşabileceğiniz Boztepe, Trabzon’un muhteşem manzarasına da ev sahipliği yapıyor. Zaten buranın olayı da semaverde demlenen çayınızı yudumlayarak şehrin eşsiz manzarasını seyretmek.

Trabzon Boztepe Tanıtımı

Açık oturma çay bahçesi tarzında bir yer Trabzon Boztepe. Kapalı çardaklar da bulunuyor ve ziyaretçiler istedikleri yere oturarak doyumsuz manzaranın tadını çıkarıyorlar. Boztepe’de tüm Trabzon ayaklarının altında. Havalimanı bile gözüküyor buradan. Şehrin en işlek meydanı o kadar güzel görünüyor ki, oradaki karışıklığı Boztepe’den sakin bir şekilde izlemek ayrı bir keyif veriyor insana.

Son zamanlarda hızlı bir şekilde gelişen Trabzon Boztepe, neredeyse büyük bir semt halini aldı diyebiliriz. Boztepe’nin arka tarafında kafeler ve spor salonları yer alıyor. Ayrıca apart ve günlük kiralık şeklinde konaklama seçenekleri de mevcut Trabzon Boztepe’de.

Trabzon’a gelip de Boztepe’de bir çay içmeden dönmek olmaz. Bu nedenle yolunuz bu güzel şehre düştüğü zaman, Trabzon Boztepe’yi ziyaret etmeyi sakın ihmal etmeyin. Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *