24/7 İletişim +905437872917

“Üçüncü Adam” Filmi Yerleşim Tur

tüm dünyadan film ve Viyana hayranları için nihai rehberli tur yaşayın! Viyana’nın kent merkezinde orijinal film yerleri eğlenceli ve bilgilendirici bir tur üçüncü adam ayak izlerini takip edin.

“Üçüncü Adam” Filmi Yerleşim Tur

Öne çıkanlar
  • Tur rehberiniz kavramdan tamamlanmaya film hakkında her şeyi açıklayayım
  • Bir, alışılmamış canlı ve heyecan verici bir şekilde film ve şehrin hikayeleri yaşayın
  • Viyana geziye filmi “The Third Man” en önemli yerleri görün
Tam açıklama
klasik film, orijinal filme yerleri ile Orson Welles izinden benzersiz bir tur keyfini çıkarın “Üçüncü Adam”. Hatta 50 yıldan fazla olan prömiyerini sonra, Harry Lime (Orson Welles) hakkında karanlık savaş sonrası epik Viyana’nın filmi klasiklerinden biri olmaya devam ediyor. Direktörü Carol Reed ustalıkla savaş sonrası Viyana otantik ve sanatsal filme İngiliz romancı Graham Greene’nin senaryosunu dönüştürdü. Birçok açıklayıcı resimler Viyana’nın eski şehir merkezinin dolambaçlı, parke taşı sıvalı sokaklar ile Harry Limes ayak izlerini rehberlik eder.

En önemli film yerleri ziyaret filmin heyecan verici uluslararası oluşumu hakkında ve “öteki Viyana,” savaş kalıntıları, müttefik kuvvetler, karaborsa, doğu ve batıdan casusları hakkında bilgi edinin. Bir, alışılmamış canlı ve heyecan verici bir film ve şehir turu yaşayın!

Neler dahil?
  • Bir devlet onaylı rehber ile Kılavuzlu Tur

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *