24/7 İletişim +905437872917

Uluslararası Yarışmanın Eserleri Sanatseverlerle Buluştu

Dünyanın önemli uluslararası karikatür yarışmalarından olan “Uluslararası Nasreddin Hoca Karikatür Yarışması” karikatürleri Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi’nde sergilenmeye başlandı.

Her yıl Karikatürcüler Derneği tarafından geleneksel olarak yapılan “Uluslararası Nasreddin Hoca Karikatür Yarışması’nın bu yıl 35’incisi gerçekleştirildi. 70 ülkeden Bin 20 karikatürcünün 2 Binin üzerinde eserle katıldığı yarışmadan 60 eser, İletişim Bilimleri Fakültesi Sergi Salonu’nda sanatseverlerle buluştu. Kültürel Etkinlikler Dersi kapsamında da olan ve yoğun katılımla gerçekleşen sergiye, İletişim Bilimleri Fakültesi Dekanı Halil İbrahim Gürcan, Karikatürcüler Derneği Başkanı Metin Peker, akademisyenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.

35. Uluslararası Nasreddin Hoca Karikatür Yarışması Sergisi 8 Ocak tarihine kadar gezilebilecek.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *