24/7 İletişim +905437872917

Viyana: 3 saatte Kentsel Polaroid Fotoğraf Turu

Bu rehberli yürüyüş turu Viyana’nın genç ve sanatsal tarafını keşfedeceksiniz. vintage Polaroid kamera ile yaratıcı olun ve fotoğrafçı kılavuzundan teknik danışmanlık ile dayak yolu kapalı renkli grafiti, sokak sanatı ve siteler yakalamak.

Viyana: 3 saatte Kentsel Polaroid Fotoğraf Turu

Öne çıkanlar
  • nasıl Polaroid kamera kullanımı anında fotoğraf tarihi ve hakkında bilgi edinin
  • vintage Polaroid kamera ile Viyana’nın genç ve yaratıcı yönlerinizi Yakalama
  • renkli grafiti, hip galerileri ve yaratıcı sokak sanatı görmek
Tam açıklama
Bu 3 saatlik yürüyüş turu Merkezi Viyana’da your guide karşılamak ve bir anlık kamera ile Avusturya’nın başkenti farklı bir tarafını keşfetmek. Sen renkli grafiti, hip galerileri ve sokak sanatı da dahil olmak üzere en iyi fotoğraf fırsatları gösterilir ve anında fotoğraf ve nasıl Polaroid kamera ve film kullanmak için geçmişi hakkında bilgi olacaktır.

Bu tur bile zaten kenti biliyorum ama yeni bir şey, hem de dayak yolu kapalı Viyana keşfetmek istiyorsanız ilk kez ziyaretçiler için görmek isteyenler için harika. Yerel Viyana rehber fotoğrafçılık tekniği önerileri ile size yardımcı olmak için ve fotoğrafçılık ve Viyana şehir hakkında sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır.

Tur Schottenring (U2, U4), Rossauer Lande (U4) ve Schottentor (U2) Donaukanal bitiminde sona erer. Orada, senin fotoğrafçı kılavuzu, resimlerinizi gözden Viyana’da yapılması gerekenler hakkında sorularınıza cevap verecektir, yemek ve görmek ve nereye gitmek ne hakkında ipuçları vermek yerler tavsiye.

Neler dahil?
  • Vintage Polaroid kamera kiralama
  • 1 paket film (8 fotoğraf)
  • Yerel, iki dilli (Almanca / İngilizce) fotoğraf rehberi
Hariç olanlar
  • Şükran Günleri (isteğe bağlı)

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *