24/7 İletişim +905437872917
Warner Bros. Stüdyosu Tamamen Rehberli, Transferli Tur

Warner Bros. Stüdyosu Tamamen Rehberli, Transferli Tur

Genel Bakış

Warner Bros. Stüdyosu Londra Turu;’The Making of Harry Potter’ katılımcılarına Harry Potter™ filmlerinin setlerini, dekorasyonlarını ve kostümlerini görme şansı sağlıyor. Tamamen rehberli olan bu turda sahne arkası sırlarını öğrenebilirsiniz.

Warner Bros. Stüdyosu’na vardıktan sonra, uzman bir rehber sizi nasıl bir maceranın beklediği konusunda bilgilendirecek ve bu deneyimin nasıl gerçekleşeceğini size anlatacak. Tamamen rehberli olan turda, herkese kulaklık verilecek, böylece film çekimi üzerine olan bilgileri kimse kaçırmayacak.

Stüdyo turunun lobisindeki (burada ‘the Cupboard Under the Stairs’ gibi Harry Potter filmlerinden ilginç kesitler sunulur), sinemada ve ikonik Great Hall setinde iyi vakit geçirdikten sonra, gruplar tamamen rehberli olan tura başlayacaklar.

Grup rehberleri stüdyo gezisini Harry Potter filmlerinin hikayelerini anlatarak ve yerel ipuçları vererek gerçekleştirecek. Ayrıca, filmleri hayata geçirmek için kullanılan prosedürler hakkında bilgi verilecek. Rehberiniz, en meraklı Harry Potter hayranından bile gelecek olan detaylı soruları seve seve yanıtlayacaktır. Bu deneyim çok değerlidir ve Harry Potter filmlerinin sahne arkasını keşfetmek için en iyi yoldur.

Dumbledore’un ofisini keşfedebilecek, Diagon Alley™’nin meşhur kaldırımlarında yürüyeceksiniz. Burada, Ollivanders™ sihirbaz dükkanları, Flourish ve Blotts, Weasleys’ Wizard Wheezes, Gringotts Bank™ ve Eeylops Owl Emporium™ bulabilirsiniz.

Stüdyo turunun son eklentisini –9 ¾™Platformu’nun yeniden düzenlenmiş halini ve orijinal Hogwarts Express™ lokomotifini görebilirsiniz. Trenin vagonuna tırmanın, taşıma çanta arabasını yerleştirin ve platform duvarından sihirli bir şekilde kayboluşunu izleyin!

Harry Potter film serilerinin diğer unutulmaz setlerini de keşfedeceksiniz; Gryffindor™ öğretmenler odası, erkekler yurdu, Hagrid™’in barakasını, Potions sınıfını ve Sihir Bakanlığındaki Profesör Umbridge™’in ofisi vb.

Rehberli turunuz bittiğinde Stüdyo mağazasını ziyaret etmek için zamanınız kalacak.

Dahil Olanlar

  • Lüks bir otobüsle Warner Bros. Stüdyosu Londra turuna dönüş
  • Giriş bileti
  • İngilizce dilinde tamamen rehberli tur

Buluşma noktası

164 Buckingham Palace Road adresindeki Victoria Coach İstasyonu’ndan otobüs kalkar

Aklınızda Bulunsun

Tur, en az 3-3.5 saat sürer. Tur süresi normalde trafiğe bağlı olarak 6-7 saat sürebilir.

3-4 yaşındaki çocuklara araçta yer sağlamak için 20 GBP ulaşım ücreti ödenmelidir. 2 yaş ve altı çocuklar için ücretsiz bir biletin istenmesi gerekir. Warner Bros. Stüdyosu Londra – ‘The Making of Harry Potter girişi 4 yaş ve altı çocuklar için ücretsizdir.

%100 iptal ücretinden kaçınmak için değişiklikler ve iptaller seyahatten en az 8 gün önce yapılmalıdır.

Aktivite Özellikleri

  • Stüdyoyu gezin ve Harry Potter™ film serilerinde kullanılmış setleri, dekorasyonları, kostümleri görün
  • Dumbledore’un ofisini inceleyin ve daha önce hiç görülmemiş hazineleri keşfedin
  • Diagon Alley™ kaldırımlarında gezerken, Harry Potter’ın ayak izlerini takip edin
  • Stüdyo turunun son eklentisini görün – 9 ¾™Platformu’nun yeniden düzenlenmiş hali ve orijinal Hogwarts Express™ lokomotifi
  • Gryffindor ™’un öğretmenler odasını, erkek yurdunu, Hagrid™’in barakasını, Potions sınıfını ve Profesör Umbridge™’ın ofisini gezin

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *