24/7 İletişim +905437872917
Windsor Kalesi ve London Eye - Yarım Günlük Tur

Windsor Kalesi ve London Eye – Yarım Günlük Tur

Genel Bakış

Bu 5,5 saatlik turda Londra’daki dünyanın en büyük kullanımda olan kalesi Windsor Kalesi’ni keşfedecek ve İngiliz Kraliyet Ailesinin süslü dekorasyonlarını göreceksiniz. Sonra başkente dönecek ve London Eye’dan şehrin panoramik manzarasını izleyeceksiniz.

Berkshire’in kraliyet ilçesinde Windsor Kalesi’ne gidin ve bu yarım günlük turda 900 yıldan eski kraliyet tarihini araştırın.

Kral William’dan şu anki kraliçeye değin yaşamış, yönetmiş ve iz bırakmış bütün başarılı İngiliz hükümdarlarınin izlerine dünyanın en büyük sürekli kullanım halinde olan kalede rastlayabilirsiniz.

Biletiniz ayrıca kaleye giriş imkanı sunar. Burada St. Georg Şapeline hayran kalacak ve görkemli odalarıyla büyüleneceksiniz. Güzel kenti gezmek için biraz zaman ayırın ve geleneksel dükkan ve birahanelerin keyfini çıkarın. Bir rivayete göre Shakespeare, “Windsor’un Şen Kadınları” oyununu bu pub’lardan birinde yazmış!

Ardından başkente geri dönün ve baş dönüdürcü London Eye deneyimine hazır olun. Güzel havada kapsüllerin içinden 40 km’lik menzildeki her yeri görebilirsiniz.

11 adet iki katlı otobüse sığacak 800 kişilik bir kapasiteye sahip olan bu dev dönme dolap 30 dakikalık bir döngüde bir yarış kaplumbağasının iki katı hızındadır. Caddeden 135 metre kadar bir yüksekliğe erişebilen bu kapsüllerden Londra’nın manzarasına hayran kalacaksınız.

Dahil Olanlar

  • Ulaşım
  • Windsor Kalesi’ne Giriş
  • London Eye Bileti

Buluşma noktası

Victoria Otobüs Durağı, 16. Kapı, 164 Buckingham Palace Road, London SW1W 9TP

Aktivite Özellikleri

  • Windsor Kalesi’nin muhteşem odalarını keşfedin
  • Londra’nın panoramik manzarasını London Eye’dan izleyin
  • Windsor sokaklarında kraliyet hediyeleri arayın
  • St. Georges Şapeli ve Queen Mary’s Dolls House’ı görün

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *