24/7 İletişim +905437872917
yassıcalar

Yassıcalar Tanıtımı

Yassıcalar, Göcek Limanı’na en yakın demirleme yeri olarak biliniyor. Bununla birlikte, kimi denizcilik haritalarında Jessica Adaları olarak geçen bir adalar grubu Yassıcalar. Bölgedeki en romantik günbatımı burada gerçekleşiyor aynı zamanda. Fethiye Körfezi’nde dolaşırken fotoğraf makineniz hazırda bulunsa iyi olur anlayacağınız.

Yassıcalar Tanıtımı

Yassıcalar’da çam ve zeytin ağaçlarıyla kaplı irili ufaklı korunaklı ve sığ koylar yer alıyor. Su sporlarına merak salmış olanlar için oldukça ideal bir bölge burası. Yassıcalar’ın hemen yanında bulunan Hacı Halil Adası ile Şeytanlı Ada’da da demirlemek için uygun koylar var.

Olur da bir gün Göcek’te mavi tura çıkacak olursanız eğer, Yassıcalar’a uğramayı sakın ihmal etmeyin. Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *