24/7 İletişim +90 546 656 35 88

Akıllı telefon modelleri her geçen gün artmaya devam ediyor.

Samsung galaxy serilerinde sıra s6’ya geldi. Mart ayı içerisinde tanıtılması beklenen galaxy s6 için bir çok söylenti gezmektedir. Özellikle Galaxy S6’nın yanında Galaxy S6 Edge modelide tanıtabileceği konuşuluyor. Galaxy S6 edge modelinde telefonun iki tarafıda kavisli olacağı belirtiliyor. Galaxy S6’nın Galaxy S5’deki eksiklikleri tamamlayarak iyi bir satış yapılabileceği beklentiler arasında.

Teknoloji devlerinden Samsung’un piyasaya sürmeye hazırlandığı S6 akıllı telefonun tasarımında iPhone 6 modelini örnek alması Apple’ı kızdıracak.

Akıllı telefon kullanıcılarının en çok tercih ettiği markalardan biri olan Apple’ın son gözdesi iPhone 6 ve 6 Plus’u piyasaya sürmesinin ardından rakibi Samsung karşı atağa kalktı. Samsung’un kısa zamanda tüketicilerin hizmetine sunmayı amaçladığı S6 modelinin son fotoğrafları Fransız teknoloji sitelerine sızdı. Fotoğraflarda tüketicilere en yeni ve gelişmiş özellikleri sunmak üzere tasarladığı ifade edilen S6 cihazının Apple’ın son gözdesi iPhoe 6’dan esinlendiği gözlemlendi. Kendine özgün bir tasarımı gerçekleştiremediği fark edilen Samsung S6 akıllı telefonunun iPhone 6’nın şeklini tasarımı kendine örnek aldığı kaydedildi. Cihazın, tıpkı iPhone 6 ve 6 Plus’da olduğu gibi kenar bölgesinin alüminyum parçalarla tasarlandığı bildirildi. S6’da kullanılan hoparlör ızgarasının ve kulaklık girişinin ise iPhone’dan farklı olmadığı öğrenildi. Öte yandan S6’nın batarya kapasitesinin Samsung’un kullandığı Exynos işlemcisinin verimi nedeniyle daha küçük az bekleniyor.

Sitede yer alan habere göre, Samsung S6 modelinin geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Galaxy Note Edge modeline benzediği ifade edildi.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *