24/7 İletişim +905437872917

HÜKÜMETİN halk ile kamu kurum ve kuruluşlarının 2008 yılına kadar olan borçlarının silinmesi kararının ardından Maliye Bakanı Abdullah Hoti basın toplantısı düzenledi. Bakan Hoti, “Borçların silinmesi kararı Kosova’dan kaçışların…

HÜKÜMETİN halk ile kamu kurum ve kuruluşlarının 2008 yılına kadar olan borçlarının silinmesi kararının ardından Maliye Bakanı Abdullah Hoti basın toplantısı düzenledi. Bakan Hoti, “Borçların silinmesi kararı Kosova’dan kaçışların önlenmesi ve vatandaşlara daha iyi bir hayat sunma adına alındı” dedi.

Halka daha iyi yaşam koşulları sunulması ve işletmeler için daha teşvik edici bir ortamın yaratılması adına maliye politikalarında değişikliklerin devam edeceğini belirten Bakan Hoti, bu kararın maddi durumu iyi olmayan ve ülkeye karşı sorumluluklarını yerine getiremeyen aileleri etkilediğini farkında olduklarını kaydetti. Hoti, oluşturulan komisyonun iki ay içerisinde, kararın ne şekilde yürürlüğe gireceği ve pratikte nasıl uygulanacağı konusunda hazırlayacağı planı hükümete sunacağını ifade etti.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *