24/7 İletişim +90 546 656 35 88

Nicolas Cage’in oğlu, eskiden alkolik olduğunu ve ailesinin alkolü bırakmasında yardımcı olduğunu söyledi.

Nicolas Cage’in kendi gibi oyuncu oğlu Wes Cage, alkol batağından kurtuldu. “Hiç içmediğim gün 30 bira, bir şişe şarap ve yarım şişe de sert bir şeyler yuvarlıyordum” diyen oğul Cage’i uçurumun kenarından çekip kurtaran ise ailesi…

Babası gibi oyunculuk yapan ve aynı zamanda müzisyen olan Wes Cage’ın içler acısı halini, People dergisi ortaya çıkardı.

Dergiye konuşan 24 yaşındaki Cage, yedi yaşındaki oğlu dâhil tüm ailesine “Hayatını kurtardıkları için” teşekkür etti. Nedenini ise şu cümleyle açıkladı: “Alkol kâbusum olmuştu.”

HİÇ İÇMEDİĞİM GÜN…

İçkiyle arasındaki sorunlu ilişkiyi “Hiç içmediğim gün içimdeki sıkıntıyı 30 bira, bir şişe şarap ve yarım şişe sert bir şeylerle geçiriyordum” diye anlatan oğul Cage, “Sevdiklerim kendi mezarımı kazdığımı düşünüyordu” dedi.

Alkolü bir anda bıraktığını söyleyen ünlü müzisyen, hikayesini şöyle aktardı: “Çünkü ailem daha önemliydi. Etrafımda zararlı insanlar vardı ve kirletilmekten bıkmıştım.”

Şimdilerde arasının açık olduğu annesi Christina Fulton’ın büyüttüğü Wes Cage en son 2011’de, ilk eşi Nikki Willliams’a şiddet uyguladığı gerekçesiyle tutuklandığında gündem olmuştu.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *