24/7 İletişim +905437872917

Bakan Yıldız, Bakü’de Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı İle Görüştü

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Bakü’de Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Maroş Şefroviç ile görüştü.Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıld…

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, resmi temaslarda bulunmak üzere geldiği Bakü’de Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Maroş Şefroviç ile görüştü.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Güney Gaz Koridoru Danışma Kurulu Toplantısı’na katılmak için Azerbaycan’ın başkenti Bakü’ye geldi. Toplantı öncesinde temaslarda bulunan Yıldız, Avrupa Komisyonu Başkan Yardımcısı Maroş Şefroviç ile görüştü. Yaklaşık 1 saat süren görüşmelerde TANAP ve TAP projelerinde gelinen son durumun konuşulduğu ve karşılıklı atılabilecek adımlar konusunda fikir alışverişinde bulunulduğu kaydedildi.

Bakan Yıldız, daha sonra ABD Özel Temsilcisi Amos Hoehstein’la bir araya geldi.

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *