24/7 İletişim +905437872917

Bebek öldü, anne şüpheli!

7 aylık bebeğini banyo küvetinde boğarak öldürdükten sonra camdan atlayarak intihara teşebbüs eden anne D. K. (33) gözaltına alındı.

Hürriyet’ten Çetin Aydın’ın haberine göre M. K. K. ve D. K. 5 yıl önce evlendi. Çift Büyükçekmece’ye taşındı. D. K. evde pasta ve kurabiyeler yapıp komşularına satıyordu. Çiftin 13 Haziran 2014’te bir oğulları oldu.

K. çifti doğumun ardından D. K.’nın annesinin Silivri’deki evinde kalmaya başladı. Yedi ay süren evden ayrılık 2 hafta önce bitti. M. K. K. dün sabah işe gitti. Saat 13.00 sıralarında bir polis telefonla arayarak eve gelmesini istedi. Eşi biricik oğullarını küvette boğduktan sonra camdan atlayarak intihara teşebbüs etmişti. D. K. polisi aramış ve oğlunu öldürdüğünü söylemişti. Polis eve girdi ve D. K.’yı pencereden atlarken son anda yakaladı.

Cinayet masası ekipleri bebeğin boynunda morluklar tespit etti. Ayrıca evde bir çok not vardı. Kağıtların birinde, “Seni çok seviyorum oğlum. Yetimhanede büyümene izin veremem” yazılıydı. Olayı öğrendiğinde baba K. bir ara, “Neden bırakıp gittim. Gitti yavrum” diye bağırıp camdan atlamaya kalktı.

Borçlar nedeniyle eşinin psikolojisinin bozulmuş olabileceğini söyleyen M. K. K., “yetimhane” notuyla ilgili “Evimize haciz geleceğini ve eşyalarla bizi de götüreceklerini söylüyordu. O notu bu yüzden yazmış olabilir” dedi. D. K. gözaltında.

Bebeğini çok severdi

K. çiftinin komşuları olan bitene bir anlam verememiş. Bir komşusu, “Bebeğini çok seven bir anneydi. Hep ‘annem yavrum bebeğim’ diye severdi” diye anlattı. Bir başka komşusu ise şunları söyledi: “Dışarı çıkarlarken bebek kocasının kucağındaysa ikisine birden sarılırdı. Hiç böyle bir şey yapacak bir anne değildi.”

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *