24/7 İletişim +905437872917

Dünyanın aradığı kadın sessizliğini bozdu

Terör örgütü IŞİD dünyanın aradığı kadın Hayat Boumeddiene’nin röportajını yayınladı.

Terör örgütü IŞİD bu kez infaz değil bir röportaj yayınladı. Hem de dünyanın gündemindeki Fransa’yı kana bulayan o kadının röportajını… Süpermarkete saldıran Amedy Coulibaly’nin sevgilisi Hayat Boumeddiene’nin…

Terör örgütü IŞİD’in Fransızca yayınladığı Dar al-İslam dergisinde süpermarket saldırganı Amedy Coulibaly’nin sevgilisi Hayat Boumeddiene’le yapılan bir röportaj yayınlandı. Röportajda  Boumeddiene’nin adı açıkça verilmiyor ancak  “Coulibaly’nin eşi” ifadesi kullanılıyor. Röportajda “artık kendi topraklarında denilen”  Boumeddiene’nin 8 Ocak’ta Türkiye ’den Suriye ’ye geçtiği iddiları güçlenmiş oluyor. 9 Ocak’taki Fransa’yı kana bulayan saldırıyla tüm dünyanın tanıdığı Coulibaly’nin sevgilisi Boumeddiene her yerde aranıyor. 

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *