24/7 İletişim +905437872917

Kobi’ye, Sanatçıya, Yazara, 14 Şubat Hediyesi

Küçük ve orta ölçekteki işletmelere, sanatçılara, yazarlara, e-ticaret sitelerine ve çeşitli ürünlere haber değeri oluşturarak tanıtım desteği sunan ‘Kobi Destek Paketi’nin 5. dönem programı, reklam piyasalarında şok etkisi yaptı.

– Küçük ve orta ölçekteki işletmelere, sanatçılara, yazarlara, e-ticaret sitelerine ve çeşitli ürünlere haber değeri oluşturarak tanıtım desteği sunan ‘Kobi Destek Paketi’nin 5. dönem programı, reklam piyasalarında şok etkisi yaptı.

İşletmelerin ‘Paraya Para Katan Adam’ olarak tanımladığı ticari danışman Abdullah Koçoğlu tarafından geliştirilen ve çeşitli sponsorluklar kapsamında gerçekleştirilen ‘Kobi Destek Paketi’nin tüm sektörleri kapsayan 5. dönem programı, reklam piyasalarına sürüm değerinin taban rakamından çıkınca şoka sebep oldu.

Koçoğlu, bir alışveriş merkezinde konuşmacı olarak katıldığı “Reklam-Para-Rekabet” konulu panelde yaptığı açıklamada, “Tanıtım haberi yapmak iş, haber değeri oluşturmak ise sanattır. Hedef, okunurluğun, bilinirliğin sağlanmasının yanı sıra, kişiye, firmaya ya da ürüne ilişkin talep oluşumunu arttırma yönünde olmalıdır. Bizde yapılandırılan her bir haberin hikâyesi vardır ve birkaç para odaklı fikri de beraberinde getirir” sözlerine yer verdi.

Koçoğlu’nun, PReklam Academy firması bünyesinde hayata geçirdiği ‘Kobi Destek Paketi’, yüzlerce işletmeye, sanatçıya, yazara, e-ticaret sitesine ve çeşitli ürünlere ekonomik yolla reklam tanıtım imkânı sunan, aynı zamanda ücretsiz ticari danışmanlık ve haber yapılandırma desteği sağlayan, sosyal sorumluluk kapsamında profesyonel bir program.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *