24/7 İletişim +905437872917

Kozaklı Kaplıcaları Emitt’te

Kozaklı Termal Tesisleri Birliği, Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMİTT) ziyaretçilere Kozaklı kaplıcalarını tanıttı.

– Kozaklı Termal Tesisleri Birliği, Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMİTT) ziyaretçilere Kozaklı kaplıcalarını tanıttı.

EMİTT, TÜYAP Kongre ve Fuar Merkezi ev sahipliğinde bu yıl 19. kez ağırladığı il, ilçe, belde ve belediyelerle kapılarını ziyaretçilere açtı. Şifa dağıtan kaplıcasını tanıtmak için fuarda yerini alan Kozaklı Termal Tesisleri Birliği, kurduğu stantta ziyaretçilere kil maskesi hediye etti. Ayrıca, standı ziyaret edenler arttırılmış sanal gerçeklik ile Nevşehir’deymiş gibi fotoğraf çektirme imkanı buldu. Stant içerisinde isteyenler ilk çömlek yapma deneyimini de yaşadı.

“KOZAKLI KAPLICALARI ŞİFA DAĞITIYOR”

Kozaklı kaplıcaları hakkında bilgi veren Kozaklı Termal Kaplıcaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Cumhur Ünal, “Kozaklı kaplıcaları, sıcak su ver çamur banyolarıyla sıcak suyun mineral değerlerinin çok yüksek olmasından dolayı kireçlenme, romatizma, bel fıtığı, siyatik, kadın hastalıklarında şifa bulan hastalarımız çok. Kozaklı’ya şu anda Türkiye’nin her yerinden gelen misafirlerimiz mevcut. Bunlar tedavi gördüğü için de birbirlerine anlatıyorlar. Kozaklıya gelindiğinde 3 turizmi bir arada yaşayabilirsiniz. Kozaklı’da sağlık turizmini, Ürgüp Kapadokya’da medeniyetler turizmini, Kayseri Erciyes’te de kayak turizmini aynı anda yaşama fırsatını yakalıyorsunuz. İlgilenen tüm misafirleri davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *