24/7 İletişim +90 546 656 35 88

Milis güçler: Bu son anlaşma, bir daha imza yok

Ukrayna krizinin çözümü için Belarus’un başkenti Minsk’te iki gündür devam eden zirvede 19 Eylül 2014’de kabul edilen Minsk Protokolü’nün uygulanmasına yönelik yeni belge imzalandı. Tek taraflı olarak bağımsızlığını ilan eden…

Ukrayna krizinin çözümü için Belarus’un başkenti Minsk’te iki gündür devam eden zirvede 19 Eylül 2014’de kabul edilen Minsk Protokolü’nün uygulanmasına yönelik yeni belge imzalandı.

Tek taraflı olarak bağımsızlığını ilan eden Donetsk Halk Cumhuryeti lideri Aleksandr Zaharçenko, anlaşmanın bir kez daha bozulması durumunda bunda Kiev yönetiminin sorumlu olacağını söyledi.

Kiev’in anlaşmayı ihlal etmesi durumunda bir daha masaya oturmayacaklarını ifade eden Zaharçenko, “İhlal olursa yeni toplantı ve yeni anlaşma yok…” uyarısında bulundu.

CİHAN

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *