24/7 İletişim +905437872917

Müşteriden artan patatesleri

Şirinevler Burger King’de müşteriden artan patatesleri alan çocuğa şube müdürü tarafından atılan dayak tepki çekti!

Sol Haber Portalı (haber.sol.org.tr)’nın haberine göre fast food zinciri Burger King’in İstanbul Şirinevler Şubesi’nde müşteriden artan patatesleri aldığı gerekçesiyle bir çocuğun şube müdürü tarafından dövüldüğü iddia edildi.

Sosyal medyada yer alan paylaşımlarda olayın tanıkları yaşananları anlatırken, Burger King’e yoğun tepki yağdı.

Konuya ilişkin Sol Haber Portalı’na Burger King yetkililerinden yanıt geldi.

Açıklama şöyle:

“21 Ocak’ta Şirinevler Burger King restoranında gerçekleşen olaya ilişkin olarak aşağıdaki açıklamayı sizinle paylaşmak isteriz.

TAB Gıda, 1995 yılından bu yana Burger King’in Türkiye’de Ana Lisans Hakkı sahibi olarak faaliyetini sürdürmekte ve tüm Burger King çalışanlarına düzenli olarak gerekli eğitimleri vermektedir. Söz konusu olay, Lisans Alan İşletmecimiz (Franchise) tarafından işletilmekte olan Şirinevler restoranında yaşanmış olup, öncelikle olaydan dolayı TAB Gıda olarak duyduğumuz üzüntüyü belirtmek isteriz.

Yaşanan bu üzücü olayın Şirketimiz ve markamız tarafından asla kabul edilemeyeceğini bildirir Lisans Alan İşletmecimizin (franchise), olayda adı geçen çalışanının iş akdine haklı sebeple son verdiği bilgisini tarafınızla paylaşırız. “

Bir cevap yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *