24/7 İletişim +905437872917

Uykusunda yemek yiyor !

Yeni yeni keşfedilen bu hastalığa kapılanlar ne yaptığını hatırlamıyor bile..

20 yaşındaki Kate, bir gece yatağından kalktı, buzdolabına gitti ve koca bir kalıp çedar peynirini yatağında yiyip tekrar uzandı. Ama en önemlisi Kate Archibald bu süreçte tamamen uyuyordu.

Hürriyet’in haberine göre hiperaktivite için kullandığı ilacın yan etkisi genç üniversite öğrencisinde nokturna yeme bozukluğu adı verilen bir hastalığa neden olmuştu. Uzun yıllar ilacı kullanan genç kadın bu sürede anlam verilemeyen bir şekilde kilo almaya başladı.

Eski ölçülerine göre 6 beden büyük giyinmeye başlayan Archibald, uzunca bir süre bunun nedenini anlamaya çalıştı.

HER GECE KENDİSİNİ ODAYA KİLİTLİYOR

Fıstığa alerjisi olan genç kız fıstık yediğinde yüzü kıpkırmızı oluyor ve şişiyordu. Bazı sabahlar bu tepkiyle karşılaşan ve sürekli yatağının içinde çikolata kapları bulan genç kız bunu doktorlara anlatınca doğru teşhis koyuldu.

Her gece kendisini odaya kilitleyerek uyuyan Archibald, yine de odadan çıkmayı başarıyor ve bir şekilde buzdolabına gidiyor. İlacı kullanmaya devam ettiği sürece kilo veremeyecek olan üniversite öğrencisi artık bu durumuna alıştığını belirtiyor.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *