24/7 İletişim +905437872917

Züccaciyeciler Frankfurt’ta Buluştu

Dünyanın en büyük zücaciye ürünleri, ev aksesuarları, mobilya, dekorasyon ve hediyelik eşya fuarı Ambiente, kapılarını ziyaretçilerine açtı. Dünyanın 94 ülkesinden 4 bin 811 firmanın katıldığı fuara T…

Dünyanın en büyük zücaciye ürünleri, ev aksesuarları, mobilya, dekorasyon ve hediyelik eşya fuarı Ambiente, kapılarını ziyaretçilerine açtı. Dünyanın 94 ülkesinden 4 bin 811 firmanın katıldığı fuara Türkiye 1100’den fazla firma ile katıldı.

Zücaciye Ürünleri, Ev Aksesuarları fuarı Ambiente Frankfurt’ta açıldı. Sahasında Dünya’nın en büyük fuarı olan Abiente, 17 Şubat’a kadar açık kalacak. 2014 yılında dünyanın 89 ülkesinden 4 bin 749 firmanın katıldığı fuara bu yıl ise rekor katılım yaşandı ve 94 ülkeden 4 bin 811 firma stantlarıyla yeni ürünlerini dünya pazarlarına açarken, Türkiye fuara 100’den fazla firma ile katıldı. ABD’nin onur konuğu olduğu fuara ürünlerin yanı sıra sektörle ilgili konferanslar düzenlenecek. Genç tasarımcıların yeni dizaynlarının da yer alacağı sergiler ve zücaciye ürünleri, ev aksesuarları, mobilya, dekorasyon ve hediyelik eşya sahalarında firmalar birbirleriyle kıyasıya rekabet ediyor. Fuarın bu yılki sloganı “özlem ve nostalji” olarak belirlendi. Fuarda sergilenen ürünler klasikle modern çizgilerin birleşmesinde meydana gelen ürünler sergileniyor. Zücaciye sahasında uzman 150 bin kişinin fuarı ziyaret etmesi bekleniyor. Ambiente Fuarı, bu yıl 11 büyük salonu 328 bin 500 metrekarelik alanla da bu zamana kadar en çok alan kullanılan fuar olma özelliğine ulaştı.

Bir yanıt yazın

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. Requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice explanations.

Your email address will not be published. Required fields are signed with *